d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bezsennosc I Problemy Ze Snem
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 7 2025 02:12am
Tez nie mozecie spac w pelnie? Mam tak od dziecka, kara w chuj jak czeba wstac do pracuni :zzz:


tak i boli glowa i upic sie wtedy nie da
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 7 2025 04:48am
ja po tabletce o 22 spię jak dzieciaczek . wstaje wcześnie bo ok 4-5 to fakt ale wtedy jak nikogo nie ma najlepiej mi się spaceruje :unsure:
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 7 2025 04:50am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 7 2025 01:43pm
ja po tabletce o 22 spię jak dzieciaczek . wstaje wcześnie bo ok 4-5 to fakt ale wtedy jak nikogo nie ma najlepiej mi się spaceruje :unsure:


Ile już razy byłeś na spacerze?
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Aug 7 2025 02:14pm
Moje problemy ze snem tyczą się tego, że ktoś mnie atakuje, jakieś zmory czy inne dziwne i niestworzone rzeczy. Ludzie raczej nie mają takich problemów jak ja, to nie spotyka większości osób. Budzę się w nocy, bo ktoś stoi nade mną. Tutaj nie jest przeszkodą w sumie nawet kawa, z nią bym się trochę pomęczył, ale bym zasnął, a piłem dziś późno ostatnią.


Zbyt dużo używek miałeś w swoim życiu, zdążyłeś przyciągnąć trochę bytów nieżyczliwych. Teraz żywią się Twoim strachem, złością itd
Member
Posts: 13,412
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 7 2025 02:16pm
https://www.youtube.com/watch?v=RLQzq2mvGqc


wspaniały utwór!
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Aug 7 2025 02:23pm
mniej chlac, a jak trzeba isc spac to 2-3g melatoniny
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 7 2025 02:40pm
Zbyt dużo używek miałeś w swoim życiu, zdążyłeś przyciągnąć trochę bytów nieżyczliwych. Teraz żywią się Twoim strachem, złością itd


Może tak być, że tych narkotyków było trochę za dużo w moim życiu i teraz są takie efekty. Naprawdę wiele pokemonów miałem w swoim pokoju, niektóre odpuściły, a niektóre zostały po dziś dzień i tak już od około 3 lat. Kiedyś też miałem taki epizod, ale odpuściły i liczę na to samo, tylko muszę się zregenerować bardziej.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 7 2025 03:35pm
mniej chlac, a jak trzeba isc spac to 2-3g melatoniny


Ja biere ale w pelnie nie pomaga
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 7 2025 03:37pm
Spałem w dzień i ciekawe, czy szybko zasnę :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll