Zależy co chcesz robić. Jeśli imprezować to Magaluf . Jeśli opalać się to Palmanova, El Areal, Alcudia. Jak chcesz zwiedzać to Palma, Soller, Valdemossa. Porto Cristo spoko też i jaskinie El Drac, i te drugie nie pamiętam nazwy. Polecam pociąg zabytkowy z Palmy do Soller. Chociaż to może lepiej na wiosne albo jesień. No i widoczki to na przylądkach, Cap Formentor itd. Tak jak pisał wcześniej kolega
najlepiej samochód wypożyczyć, ale też zależy na ile dni i czy bardziej wolisz leżeć kołami do góry, czy zwiedzać. A jeśli chodzi o inżynierów to odradzam plażing w Palmie. Angole, wszędzie ich w pizdu i zawsze robią trzodę, oni po prostu mają to we krwi.
This post was edited by rudy on Aug 8 2025 12:25pm