d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Majorka
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 6 2025 05:40pm
Za duzo angoli :blink: :wacko:
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 8 2025 09:51am
Pamiętam jak byłem na wakacjach to piłem w hotelu wino bo drinki były rozwodnione a głupio mi było się dopominać o mocniejsze jak jakiś żul ;)
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2025 09:56am
Pamiętam jak byłem na wakacjach to piłem w hotelu wino bo drinki były rozwodnione a głupio mi było się dopominać o mocniejsze jak jakiś żul ;)


Mow ze chcesz bez lodu, w ten sposob bary oszczedzaja na alkoholu zwykle od pewnej godziny jak juz wszyscy sa podchmieleni :baby:
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 8 2025 12:15pm
Zależy co chcesz robić. Jeśli imprezować to Magaluf . Jeśli opalać się to Palmanova, El Areal, Alcudia. Jak chcesz zwiedzać to Palma, Soller, Valdemossa. Porto Cristo spoko też i jaskinie El Drac, i te drugie nie pamiętam nazwy. Polecam pociąg zabytkowy z Palmy do Soller. Chociaż to może lepiej na wiosne albo jesień. No i widoczki to na przylądkach, Cap Formentor itd. Tak jak pisał wcześniej kolega najlepiej samochód wypożyczyć, ale też zależy na ile dni i czy bardziej wolisz leżeć kołami do góry, czy zwiedzać. A jeśli chodzi o inżynierów to odradzam plażing w Palmie. Angole, wszędzie ich w pizdu i zawsze robią trzodę, oni po prostu mają to we krwi.

This post was edited by rudy on Aug 8 2025 12:25pm
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Aug 8 2025 12:57pm
Jorki z majorki
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2025 01:38pm
Zależy co chcesz robić. Jeśli imprezować to Magaluf . Jeśli opalać się to Palmanova, El Areal, Alcudia. Jak chcesz zwiedzać to Palma, Soller, Valdemossa. Porto Cristo spoko też i jaskinie El Drac, i te drugie nie pamiętam nazwy. Polecam pociąg zabytkowy z Palmy do Soller. Chociaż to może lepiej na wiosne albo jesień. No i widoczki to na przylądkach, Cap Formentor itd. Tak jak pisał wcześniej kolega ^redgentoohat najlepiej samochód wypożyczyć, ale też zależy na ile dni i czy bardziej wolisz leżeć kołami do góry, czy zwiedzać. A jeśli chodzi o inżynierów to odradzam plażing w Palmie. Angole, wszędzie ich w pizdu i zawsze robią trzodę, oni po prostu mają to we krwi.


Narazie mamy zaplanowany lot oczywiscie do palmy i hotel w alcudi i tam glownie chcemy siedziec plus jeden dzien na zwiedzanie palmy. Dzieki za wskazowki koledzy
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Aug 8 2025 01:56pm
za duzo czarnych i ciapatych
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 01:59pm
za duzo czarnych i ciapatych


A żydów lub polaków?
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 8 2025 02:08pm
A żydów lub polaków?


Oni sprzedaja qqrydze
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 9 2025 01:42am
Extasy and motion
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll