d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dum Spiro, Spero
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 4 2025 02:14pm
Woda ryje banie


Jeszcze jak.
Member
Posts: 10,835
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 4 2025 02:34pm
hhh
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 4 2025 02:38pm
hhh


Co zrobiles ze masz locka 👀
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2025 02:44pm
Woda ryje banie


Mocny gaz np?
Member
Posts: 10,835
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 4 2025 02:50pm
Co zrobiles ze masz locka 👀


skasowałem w biedronce pomidory zwykłe gałązka zamiast wrzuconych do siatki malinowych intencjonalnie i mnie kurwy nakryli.
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 4 2025 02:51pm
skasowałem w biedronce pomidory zwykłe gałązka zamiast wrzuconych do siatki malinowych intencjonalnie i mnie kurwy nakryli.


Bandyckie zycie detected
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 4 2025 02:54pm
skasowałem w biedronce pomidory zwykłe gałązka zamiast wrzuconych do siatki malinowych intencjonalnie i mnie kurwy nakryli.


Widziałem Twój topic w SA, nie szkoda Ci było konta?
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 4 2025 03:37pm
A po polsku?


dlug krzysztofa krauze
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 5 2025 03:34am
z super orginalnych tekstow na tatuaz polecam jeszcze vide cul fide, per aspera ad astra, amor vincit omnia, angelika, nie bylabym soba gdy bylabym inna, gwarantuje ze nikt takiego nie ma!


Tu nie chodzi o tatuaż, tylko o podejście do życia, świata. Taki niepoprawny optymista ze mnie jest.
Tatuaży nie zamierzam sobie sprawiać, ALE jak już bym miał coś takiego uczynić, to na pewno nie byłby to żaden napis/tribal. -_-

This post was edited by rurzowiak on Aug 5 2025 03:34am
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll