https://i.imgur.com/8d3Okp4.jpegOgarnę go calego w piątek jak go odbiorę na zdjęciach widze ze bede mial chyba kasetę albo wolnobieg chuj wie co tam jest do wymiany bo nie podobają mi sie zęby w jednym miejscu no chyba ze tylko na foto tak widać 😅 tych smarow jest od chuja jakies na sucho na mokro woskowe i chuj wie jakie 😳
Jeszcze na necie pisza ze smarują lancuch co 50-200km lol ja zawsze raz na rok smarowałem i jeździło 😅[
https://i.imgur.com/XW2aqI7.jpeg Nie no bez przesady, to tylko rower za 1xx złotych, a nie za xxxx złotych.

Kup sobie zwykły smar taki jak napisałem wcześniej, uniwersalny po prostu i tyle.
I śmiało możesz smarować właśnie raz na rok lub po prostu jak już zauważysz, że łańcuch gorzej pracuje, tylko oczywiście jak będzie mocno ujebany syfem, błotem, to go wcześniej oczyść.