No tak, ale lepiej sobie kupić barmańską :thumbsup: siostra albo partner nie kupują nic do domu, jak np. kawy nescafe? :P mi się nie chcę chyba w nic grać, ale żałuję, że najebany oddałem kumplowi cały zestaw komputerowy, a on to pewnie przepił, albo raczej przepalił. Dużo gibona jara.
oddałeś sprzęt? to był nie mądry pomysł zwłaszcza ze teraz mógłbyś z niego korzystać

wszystkie dochody jakie mamy zbieramy razem i potem przez miesiąc jakoś żyjemy ale ja robię zakupy. po prostu żal mi chyba 40zł za słoiczek kawy jak za 50zł mam kilo

ale za to dziś kupiłem 6 mlek łaciate za 12zł

2 barmańskie mi chyba wystarcza ale mam jeszcze wino i argusy