d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kupilem Sobie Wczoraj
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,844
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 04:27am
To trzeba uczcić? ^_^


kupiłem 2 barmańskie. pigwa i wiśnia właśnie spozywam wiśniową a pigwa będzie na dojebkę. Twoje zdrowie Faf! a jak Tobie leci?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 04:29am
kupiłem 2 barmańskie. pigwa i wiśnia właśnie spozywam wiśniową a pigwa będzie na dojebkę. Twoje zdrowie Faf! a jak Tobie leci?


Na zdrówko :+) ja właśnie wieszałem babci pranie i kończyłem mycie okien. Wracam do domu w niedzielę. Dobrze nie usiądę, a ona mi coś znajdzie do roboty.. w domu tyle nie robię przez miesiąc, co tutaj przez 2 tygodnie.

This post was edited by fafnirek on Jul 25 2025 04:32am
Member
Posts: 30,844
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 04:32am
Na zdrówko :+) ja właśnie wieszałem babci pranie i kończyłem mycie okien. Wracam do domu w niedzielę.


na spokojnie czy porządzisz trochę po powrocie? bardzo długo się trzymasz. oby tak dalej :thumbsup: ja to zawszę znajdę jakąś okazję...
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 04:33am
na spokojnie czy porządzisz trochę po powrocie? bardzo długo się trzymasz. oby tak dalej :thumbsup: ja to zawszę znajdę jakąś okazję...


No kusi mnie trochę, tym bardziej, że mam pieniądze.
Member
Posts: 30,844
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 04:37am
No kusi mnie trochę, tym bardziej, że mam pieniądze.


moze zamów sobie jakiegoś składaka i pogramy np w pd2? zawsze to nie zmarnowane i nie przepite pieniadze. za te barmańskie mogłem kupić sobie słoik nescafe :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 04:39am
moze zamów sobie jakiegoś składaka i pogramy np w pd2? zawsze to nie zmarnowane i nie przepite pieniadze. za te barmańskie mogłem kupić sobie słoik nescafe :(


No tak, ale lepiej sobie kupić barmańską :thumbsup: siostra albo partner nie kupują nic do domu, jak np. kawy nescafe? :P mi się nie chcę chyba w nic grać, ale żałuję, że najebany oddałem kumplowi cały zestaw komputerowy, a on to pewnie przepił, albo raczej przepalił. Dużo gibona jara.
Member
Posts: 30,844
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 04:43am
No tak, ale lepiej sobie kupić barmańską :thumbsup: siostra albo partner nie kupują nic do domu, jak np. kawy nescafe? :P mi się nie chcę chyba w nic grać, ale żałuję, że najebany oddałem kumplowi cały zestaw komputerowy, a on to pewnie przepił, albo raczej przepalił. Dużo gibona jara.


oddałeś sprzęt? to był nie mądry pomysł zwłaszcza ze teraz mógłbyś z niego korzystać :( wszystkie dochody jakie mamy zbieramy razem i potem przez miesiąc jakoś żyjemy ale ja robię zakupy. po prostu żal mi chyba 40zł za słoiczek kawy jak za 50zł mam kilo :mellow: ale za to dziś kupiłem 6 mlek łaciate za 12zł :D
2 barmańskie mi chyba wystarcza ale mam jeszcze wino i argusy ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 04:47am
oddałeś sprzęt? to był nie mądry pomysł zwłaszcza ze teraz mógłbyś z niego korzystać :( wszystkie dochody jakie mamy zbieramy razem i potem przez miesiąc jakoś żyjemy ale ja robię zakupy. po prostu żal mi chyba 40zł za słoiczek kawy jak za 50zł mam kilo :mellow: ale za to dziś kupiłem 6 mlek łaciate za 12zł :D
2 barmańskie mi chyba wystarcza ale mam jeszcze wino i argusy ^_^


No oddałem cały sprzęt, bo się najebałem winem :+) brat składał ten komputer, pod pd2 by był w sam raz. Niemądry pomysł, bo coś mi się wydaję, że kumpel tego nie docenił i pewnie też go nie ma. Na pewno pogonił za zioło. Mnie na pewno by 2 barmańskie poskładały.
Member
Posts: 30,844
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 25 2025 04:51am
No oddałem cały sprzęt, bo się najebałem winem :+) brat składał ten komputer, pod pd2 by był w sam raz. Niemądry pomysł, bo coś mi się wydaję, że kumpel tego nie docenił i pewnie też go nie ma. Na pewno pogonił za zioło. Mnie na pewno by 2 barmańskie poskładały.


nie zapomnę jak mojego majstra 1.5 barmańskiej poskładało tak ze ledwo się połozył a chłop jak dąb :D od tamtej pory jak chce coś wypić to kupuje barmańską i po jeden mu starczy :D wkreciłem mu ze za 15zł można się najebać w tych czasach. musiałeś ostro popić zeby oddać dobrego kompa za friko dla jakiegoś narkusa :mellow: no właśnie gdyby docenił i uzywał a pewnie za 5g poszło
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 25 2025 04:54am
nie zapomnę jak mojego majstra 1.5 barmańskiej poskładało tak ze ledwo się połozył a chłop jak dąb :D od tamtej pory jak chce coś wypić to kupuje barmańską i po jeden mu starczy :D wkreciłem mu ze za 15zł można się najebać w tych czasach. musiałeś ostro popić zeby oddać dobrego kompa za friko dla jakiegoś narkusa :mellow: no właśnie gdyby docenił i uzywał a pewnie za 5g poszło


Mam za dobre serce, a jednocześnie jestem trochę naiwny i też lekką ręką rozdaję ludziom niepotrzebnie jakieś graty/dobre ciuchy.
Go Back To Polska Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll