☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Nie żyje Hulk Hogan
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 165
Replies: 23
Track Topic
Unknown-X
Member
Posts: 13,405
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#11
Jul 24 2025 11:13am
Quote (
Helthalvstor @ Jul 24 2025 07:06pm
)
Fajnie by było wiedzieć że jest się w starych dobrych czasach zanim one przeminą.
gdzies to juz slyszalem
Kenu_PL
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#12
Jul 24 2025 11:29am
Quote (
Helthalvstor @ Jul 24 2025 07:06pm
)
Ehhh pamiętam jak z Hulkiem nakurwialismy w diablo przy resecie leandera. On zawsze grał leśnym barbem na krzyki, nie było od niego lepszych. Dobre czasy szkoda ze juz za mną. Fajnie by było wiedzieć że jest się w starych dobrych czasach zanim one przeminą.
Na totemy grał przecież pamiętam
DrizztEU
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
7,271.09
#13
Jul 24 2025 12:45pm
[*] ripperino dla tego pana, to był wielki człowiek (dużo ćwiczył więc był wielki)
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#14
Jul 24 2025 12:49pm
Oglądałem kiedyś jak byłem mały jakiś serial gdzie on występował, "Grom w raju" z tą łódką.
Sheaffer
Member
Posts: 69
Joined: Jul 22 2025
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#15
Jul 24 2025 02:10pm
najpierw Ozzy teraz Hogan...
kończy się era pewna
kondes
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#16
Jul 24 2025 02:11pm
Dużo sław ostatnio umiera czy to nie jest podejrzane? Może oni wszyscy uciekają na Marsa/Księzyc za posrednictwem firm Muska
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#17
Jul 24 2025 02:12pm
Quote (
kondes @ Jul 24 2025 10:11pm
)
Dużo sław ostatnio umiera czy to nie jest podejrzane? Może oni wszyscy uciekają na Marsa/Księzyc za posrednictwem firm Muska :unsure:
W rl też mi umierają jeden za drugim.
Last_Hope
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#18
Jul 25 2025 12:28am
Quote (
fafnirek @ Jul 24 2025 08:49pm
)
Oglądałem kiedyś jak byłem mały jakiś serial gdzie on występował, "Grom w raju" z tą łódką.
Też pamiętam.
RIP halku hoganie
enemy_matka_ojciec
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#19
Jul 25 2025 04:15am
Grom w Raju to chyba jedyne co z nim ogladalem
https://youtu.be/dQLuHZi_Ecs?si=Z1jqH585zjZ-mOCF
I can smell coco lotion in tha air
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#20
Jul 25 2025 06:17am
Quote (
fafnirek @ 24 Jul 2025 20:49
)
Oglądałem kiedyś jak byłem mały jakiś serial gdzie on występował, "Grom w raju" z tą łódką.
O kurła stary, co żeś zapodał teraz... zapomniałem o tym, uwielbiałem ten serial za dzieciaka.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact