jak self-foundy to kozackie.
oprocz kilka skillerow 3x life co wytrejdowalem na battlewebsie to wszystko selffound co mam na koncie. gram sobie w diablo z kawka co poranek przed praca, wiec nazbieralo sie troche tych skabow.
na single player mam tez 2x tyrael, fire skiller 44 hp, 451 sc i pare innych skarbow

ale w tej chwili znow mi sie zachcialo pograc na batelnecie.
This post was edited by Helthalvstor on Jul 24 2025 02:49pm