^cbx1992 a nie zaćpasz się na śmierć? :unsure:
chyba nie. boje się klefedronu bo łatwo przedawkować a extasy czy mdma zawsze spoko.
W ogóle mnie nie jarają takie eventy, nie ma szans żebym na coś takiego pojechał
szanuję Twoje zdanie ale jak się spizgasz i wjezdza bicik jakiś fajny to jest klimat