d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mam Shadow Skilera 43hp Na Nielander
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 23 2025 12:56pm
gg drop . ja zakończyłem sezon w pd2. ubrałem 3 postacie jako tako i nie mam motywacji do farmienia. czekam na nowy sezon :)


Sezonowy gracz :rolleyes:
Jest warty tyle ile ktos zaplaci :)


Święte słowa!
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 23 2025 02:28pm
Diablo i w ogóle.


:lol:
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll