nie wiem. nie mam kasy coś ostatnio a jak mam to przepijam. niby 14 zaraz ale mam komisje akurat jak wypada i nie wiem ile będę na kasę czekał. bez partnera straciłem cheć do życia :(
Ogarnij alko i używki a zobaczysz ze będzie lepiej sam wiesz ze większość glupot człowiek odpierdala jak jest porobiony albo najebany albo to i to 😅 zaoszczedzisz hajs i będziesz zdrowszy 👌