d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Znalazłem Tyskie Na Strychu
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Jul 15 2025 02:44pm
Bałbym się to pić nawet jakby miało datę 2026
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 15 2025 04:50pm
To będzie normalne piwko B)

Daty przydatności alkoholi to fikcja żeby napędzać konsumpcjonizm B)

Chociaż takiego rocznika nie piłem to w nim krótkim życiu wypiłem już nie jedno piwko po terminie. Jedynym minusem jest brak pianki B)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 15 2025 05:03pm
tyskie blue cheese?
ja tam lubie pić piwko koreb jak opierdalam kebsa a laska mi gałczyńskiego
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 15 2025 09:56pm
tyskie blue cheese?
ja tam lubie pić piwko koreb jak opierdalam kebsa a laska mi gałczyńskiego


:rofl:
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2025 11:43pm
W sumie pewnie mógłbyś je wypić :D Kiedyś z kumplami znaleźliśmy u jednego 10- letnie piwo i po zrobieniu weryfikacji w google wyszło, że można je wypić. Nie miało w ogóle gazu i pomimo schłodzenia smakowało jak mętna, mdła zupa, ale nikt kto spróbował się nie rozchorował.

This post was edited by Pozdrawiam on Jul 15 2025 11:44pm
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 16 2025 12:09am
alkohol się tak łatwo nie popsuje. piwo jest wypijalne o ile nie dostało się powietrze. wyczyść i schowaj na nastepne lata jako trofeum albo łyknij sobie :angel:
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 16 2025 03:38am
pm mojego drogiego kolege b)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll