d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Jaki Jest Twoj Ulubiony Smak Lodow?
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 14 2025 10:12am
Miętowe grycany to moja topka. A goat to lody w nowym targu niedaleko rynku. Jeździłem często do babci i te lody mi się dobrze kojarzą, więc może to też trochę okulary nostalgii. Ciężko mi teraz stwierdzić, bo nie jadłem ich ze 20 lat


Jak można lubić miętowe lody?!?!?!!
Member
Posts: 13,423
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 14 2025 01:31pm
algidy bakaliowe kiedys byly bardzo spoko, ale dawno nie jadlem wiec nie wiem jak teraz
Member
Posts: 34,174
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 14 2025 01:35pm
czekoladowe, bo w czoko jest spoko B)
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 14 2025 01:42pm
Jak można lubić miętowe lody?!?!?!!


Są wyjebiste :drool:
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 14 2025 10:37pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

O smaku kutasa, a tak poważnie już, to jadam tylko takie, które sam zrobię.

Jak można lubić miętowe lody?!?!?!!


Jak można nie lubić miętowych lodów.

This post was edited by arthurro on Jul 14 2025 10:39pm
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 14 2025 11:10pm
o smaku choroszczy
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 15 2025 05:47am
O smaku kutasa, a tak poważnie już, to jadam tylko takie, które sam zrobię.



Jak można nie lubić miętowych lodów.

Jakie sobie robisz lody drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 1,760
Joined: Sep 24 2021
Gold: 800.00
Jul 15 2025 06:04am
lubie jak mi dziewczyna robi loda :thumbsup:


te ze snuw sie nie liczo
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jul 15 2025 08:09am
Jakie sobie robisz lody drogi kolego? :mellow:


Normalnie. Moczę nerkowce i orzechy brazylijskie. Później wymoczone mieszam z wodą, sokiem z cytryny, oliwą z oliwek i syropem z agawy, szczypta soli, lubię dodawać też miętę świeżą i miksuję. Potem dodaje banana i mrożone owoce, najlepsze są truskawki+ ananas/mango i miksuję znowu, Potem tylko godzinka w zamrażarce i nie ma kurwa lepszych lodów na świecie.
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 15 2025 08:21am
Normalnie. Moczę nerkowce i orzechy brazylijskie. Później wymoczone mieszam z wodą, sokiem z cytryny, oliwą z oliwek i syropem z agawy, szczypta soli, lubię dodawać też miętę świeżą i miksuję. Potem dodaje banana i mrożone owoce, najlepsze są truskawki+ ananas/mango i miksuję znowu, Potem tylko godzinka w zamrażarce i nie ma kurwa lepszych lodów na świecie.

Dobry z ciebie lodziarz drogi kolego ale nie dodajesz tam zadnego mleka zeby byly bardziej kremiste? b)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll