no co ty, serio się tak pisze te imię? :bonk: a ty poczytaj bo w książce i filmie pisze się Jon
Nie wszystko co przeczytasz w internecie to prawda ale w tym przypadku gramatyka nie zawodzi, jebnij posta typu +1 czy cos zamiast starać sie być ponad tym

Btw jak masz na imie przyjacielu? Postaraj sie tego nie odmienić 😅
This post was edited by Mis_nom on Jul 16 2025 05:33am