Ladder slaher nigdy mnie do siebie nie przekonał. Wygląda jak straszny gniot robiony w paintcie :P
Wczoraj spróbowałem zainstalować 3 darmowe gry quizowe na tel, ot żeby przed spankiem machnąć palcem po ekranie parę razy. "darmowe" kurwa ich mać. Reklama po pierwszych ~5 zadaniach. Następnie po ~3. Następnie reklamy przerywane zadaniami. JA JEBE wszystko poszło won. Zostaję przy szachach.
Fajne było w lsie zdobywanie ekwipunku dla postaci i grałem w to, bo myślałem, że coś na tym zarobię, ale w sumie, to więcej w to włożyłem fg, niż wyciągnąłem. Z tymi reklamami to fakt, wkurwia, coś ściągałem parę miesięcy temu, nie wiem, czy nie lineage na telefon, to nasrane reklam i podziękowałem. Dlatego gram w te brawl stars, bo tam nie ma czegoś takiego jak reklamy i potrafi wciągnąć na chwilę.