d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Nakrętki - Odrywacie?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 10 2025 12:34am
Mi się samo nie odrywa, to musisz chyba dużo siły wkładać B)


Nie robię tego celowo taki życie wielkiego chłopa B)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 10 2025 02:17am
odrywałem na początku przez jakiś rok, w końcu zrozumiałem jak działają ale nadal mnie wkurwiają,najbardziej w kefirach jak jade autem i źle otworzę to kefirem napierdala po całej konsoli
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Jul 10 2025 02:24am
Czasami odrywam, a czasami nie. Zdążyłem się już przyzwyczaić.


podobnie
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 10 2025 03:09am
odrywałem na początku przez jakiś rok, w końcu zrozumiałem jak działają ale nadal mnie wkurwiają,najbardziej w kefirach jak jade autem i źle otworzę to kefirem napierdala po całej konsoli


Noo te wielkie to przegięcie nie da rady spokojnie się napić białego właśnie B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 10 2025 04:39am
Nie ma opcji w ankiecie "odrywam, ale tylko troszkę/czasami".
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 12 2025 04:38pm
Odrywam i daje na hospicjum tam zbierają. ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 13 2025 04:19am
Odrywam i daje na hospicjum tam zbierają. ;)


Też zbieram nakrętki na potrzebujących.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll