odrywałem na początku przez jakiś rok, w końcu zrozumiałem jak działają ale nadal mnie wkurwiają,najbardziej w kefirach jak jade autem i źle otworzę to kefirem napierdala po całej konsoli
Noo te wielkie to przegięcie nie da rady spokojnie się napić białego właśnie
