☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Filip
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 129
Replies: 21
Track Topic
Mis_nom
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#11
Jul 9 2025 07:54am
Quote (
fafnirek @ Jul 9 2025 03:53pm
)
Na czwurce nie miałem nawet konta, dużo mnie ominęło? :+)
No dosyć trochę 😅 ładnie sie tam odpierdalalo jak przyszła polska sekcja to admin nazwał nasza sekcje wylęgarnia nazistów 😂
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#12
Jul 9 2025 10:52am
Quote (
Mis_nom @ Jul 9 2025 03:31pm
)
Trujka nie działa cos robia 👀
Teraz działa, nabiłem jednego posta i do widzenia.
Mis_nom
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#13
Jul 9 2025 11:07am
Quote (
fafnirek @ Jul 9 2025 06:52pm
)
Teraz działa, nabiłem jednego posta i do widzenia.
Cd 👀
cbx1992
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#14
Jul 9 2025 11:16am
Quote (
fafnirek @ Jul 9 2025 06:52pm
)
Teraz działa, nabiłem jednego posta i do widzenia.
Fiflak nabija czy znikł?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#15
Jul 9 2025 11:17am
Quote (
cbx1992 @ Jul 9 2025 07:16pm
)
Fiflak nabija czy znikł? :(
Cała strona jego, za wyjątkiem ostatniego posta KosmicznegoByka.
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#16
Jul 9 2025 11:19am
Fajnie ze on tam sobie pisze a my wszyscy tutaj
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#17
Jul 9 2025 11:21am
Quote (
Shapiro @ Jul 9 2025 07:19pm
)
Fajnie ze on tam sobie pisze a my wszyscy tutaj
Nie może znaleźć sposobu, żeby wrócić tutaj
rurzowiak
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#18
Jul 9 2025 11:30am
Quote (
fafnirek @ Jul 9 2025 07:21pm
)
Nie może znaleźć sposobu, żeby wrócić tutaj :lol:
Viagina
Penis
Nigger
DrizztEU
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
7,271.09
#19
Jul 9 2025 12:27pm
Własnie oglądałem BBC, w angielskich wiadomościach mówia, że Tamiza w Londynie wylała i woda porwała Fifiego namiot, w którym znajdowała się serwerownia. Dlatego forum nie działa jak coś.
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,833
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#20
Jul 9 2025 12:35pm
Quote (
DrizztEU @ Jul 9 2025 08:27pm
)
Własnie oglądałem BBC, w angielskich wiadomościach mówia, że Tamiza w Londynie wylała i woda porwała Fifiego namiot, w którym znajdowała się serwerownia. Dlatego forum nie działa jak coś.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact