d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Tu Sie Dzieje?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 9 2025 01:59am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Czarodziejka wyciąga pionę, żeby zbić z paladynem.


I rozkłada swoje uda, nienasycona sucz.
Member
Posts: 13,857
Joined: Dec 24 2024
Gold: 768.00
Jul 9 2025 03:47am
Za dzieciaka, wkręcony ostro w D2, uważałem ten artwork za coś przepięknego.


I paladyn jakis taki jaśniejszy... Piekne czasy :rolleyes:
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 9 2025 04:08am
Trudno się z tym nie zgodzić bardzo nieciekawa sytuacja drogi kolego B)

Jako ciekawostkę dodam, że taka sytuację mam co restart drabiny, a grafika jest inspirowana moją sytuacja z podatku drabiny B)

Ja startuję barbarzyńca na totemy B)

This post was edited by kondes on Jul 9 2025 04:08am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 09:11am
Pozer still banned?


Still.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll