Ja miałem dziś głodówkę mieć, ale zjadłem już drożdżówkę i kończę kurczak po tajlandzki B)
od tych glodowek ludziom sie w glowach kielbasi, jeden znajomy odlecial kompletnie zaczynalo sie od glodowek i niedoboru zelaza w mozgu. pozniej weganizm, grzybki, medytowanie, gadanie z drzewami, runy i teraz na jakims pustostanie mieszka bo mu pozwolono
takze przejdz pan na diete bo glodowki to sa dobre raz na rok tak jak muslimy w ramadan robia (ale oni i tak jedza jak jest zmierzch bo to hipokryci)