d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jak Rozniesc Bezbon Na Ogolna Mase Ciala
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,174
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 06:04am
moja wada postawy to siedzenie (pollezenie) przed laptopem LOL 24/7 i wpierdalanie obiadow z deserami i sniadan


Ja miałem dziś głodówkę mieć, ale zjadłem już drożdżówkę i kończę kurczak po tajlandzki B)
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 4 2025 06:13am
Ja miałem dziś głodówkę mieć, ale zjadłem już drożdżówkę i kończę kurczak po tajlandzki B)


od tych glodowek ludziom sie w glowach kielbasi, jeden znajomy odlecial kompletnie zaczynalo sie od glodowek i niedoboru zelaza w mozgu. pozniej weganizm, grzybki, medytowanie, gadanie z drzewami, runy i teraz na jakims pustostanie mieszka bo mu pozwolono
takze przejdz pan na diete bo glodowki to sa dobre raz na rok tak jak muslimy w ramadan robia (ale oni i tak jedza jak jest zmierzch bo to hipokryci)
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll