d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Lui Witą
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Jun 29 2025 06:18am
o wrócił ^kupcia


O nie ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 29 2025 11:32am
prostak jesteś i tyle operujesz wulgarnym słownictwem i wiesz co ? moja mentalność umysłowa mówi mi , że nie warto z Tobą zaczynać konwersacji ponieważ jesteś bruakiem cukrowym i wystaje Ci słoma z butów


Wy macie gdzieś te teksty pozapisywane? :+)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 29 2025 11:41am
Wy macie gdzieś te teksty pozapisywane? :+)


Wystarczy przejrzeć listę epickich tematów tam sa takie perełki 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 29 2025 11:48am
Wystarczy przejrzeć listę epickich tematów tam sa takie perełki 😅


Widziałem, że wygrałeś fg, gz 😅
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 29 2025 11:51am
Wy macie gdzieś te teksty pozapisywane? :+)


Wystarczy przejrzeć listę epickich tematów tam sa takie perełki 😅


this.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 29 2025 11:59am
Widziałem, że wygrałeś fg, gz 😅


No daj spokój napisalem dla plus jedynki posta a za chwilę widze przelew 😂

E

Thx ofc 😅

This post was edited by Mis_nom on Jun 29 2025 12:00pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 29 2025 12:00pm
No daj spokój napisalem dla plus jedynki posta a za chwilę widze przelew 😂


Będzie na ruletkę :+)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 29 2025 12:01pm
Będzie na ruletkę :+)


Coś pogram może jak skończę gruntować sciane bo jutro styropian kładę 😅

20 godzina i nadal 25 stopni :mad: masakra leje sie ze mnie 😅

This post was edited by Mis_nom on Jun 29 2025 12:02pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 29 2025 12:05pm
Coś pogram może jak skończę gruntować sciane bo jutro styropian kładę 😅

20 godzina i nadal 25 stopni :mad: masakra leje sie ze mnie 😅


No gorąco jest :o
Member
Posts: 30,829
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 29 2025 12:08pm
Coś pogram może jak skończę gruntować sciane bo jutro styropian kładę 😅

20 godzina i nadal 25 stopni :mad: masakra leje sie ze mnie 😅


lejący na mnie Misiek :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll