Quote (firstmurloc @ 17 Oct 2024 22:20)
herbatniki maczasz w kawie i kladziesz jako pierwszo warstwe
smietanke 30% 500ml ubijasz na sztywno, w połowie ubijania dodajesz po trochu całe opakowanie serka mascarpone
dwie łyżki aromatu wanilii
ewentualnie dwie lyzki aromatu dodatkowo który lubisz, rum np czemu nie jesli lubisz, jedz skoro lubisz
w połowie ubijania dorzucasz też i to w moim przypadku allulozy czyli słodzika, ze stanów zamówiłem bo w UE jest niedopuszczony czy coś, dlatego musisz sobie znaleźć inny. smietanka z erythrytolem nie chce sie ubijac. mozesz kupic sucraloze lecz uważaj z dawkowaniem bo jest strasznie silna jesli chodzi o słodycz. pół łyżeczki to chyba za dużo
No i tyle, masz masę i teraz przekładasz, raz herbatniki, raz masa
Kup banany, wtedy mozesz robić warstę już nie tylko z herbatników i masy, lecz również z bananów
no i ja jeszcze miałem taki ni to dżem ni powidła, takie jakby smażone jabłko z melonem, słodzone słodzikiem, ogólnie gówno za słodkie ale do deseru tak żeby dać takie małe kupki dziecięce w kilku miejscach, to fajnie to nawet wchodzi
no i na koniec sypie to kakao
moja mama rozpuszczała czekolade i polewała
mi sie nie chce
a też dobre wyszło przecież
wiec po co sie meczyc
jednak zapisalem :mellow: :lmao: :glorpjam: :alklfg:
ALE TO NIE TEN PRZEPIS KURWA
no jak, dalem przepis na kakao to tylko jeden no bo kakao to dwa skladniki
aha przepis na zapiekanke, to tez dwa skladniki bo bułka i ser
This post was edited by Kupcia on Oct 17 2024 02:25pm