d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drama Z Eustachym Złotówą
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,516
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Oct 17 2024 02:24pm
Quote (firstmurloc @ 17 Oct 2024 22:20)
herbatniki maczasz w kawie i kladziesz jako pierwszo warstwe

smietanke 30% 500ml ubijasz na sztywno, w połowie ubijania dodajesz po trochu całe opakowanie serka mascarpone
dwie łyżki aromatu wanilii
ewentualnie dwie lyzki aromatu dodatkowo który lubisz, rum np czemu nie jesli lubisz, jedz skoro lubisz
w połowie ubijania dorzucasz też i to w moim przypadku allulozy czyli słodzika, ze stanów zamówiłem bo w UE jest niedopuszczony czy coś, dlatego musisz sobie znaleźć inny. smietanka z erythrytolem nie chce sie ubijac. mozesz kupic sucraloze lecz uważaj z dawkowaniem bo jest strasznie silna jesli chodzi o słodycz. pół łyżeczki to chyba za dużo

No i tyle, masz masę i teraz przekładasz, raz herbatniki, raz masa

Kup banany, wtedy mozesz robić warstę już nie tylko z herbatników i masy, lecz również z bananów

no i ja jeszcze miałem taki ni to dżem ni powidła, takie jakby smażone jabłko z melonem, słodzone słodzikiem, ogólnie gówno za słodkie ale do deseru tak żeby dać takie małe kupki dziecięce w kilku miejscach, to fajnie to nawet wchodzi

no i na koniec sypie to kakao

moja mama rozpuszczała czekolade i polewała
mi sie nie chce
a też dobre wyszło przecież
wiec po co sie meczyc


jednak zapisalem :mellow: :lmao: :glorpjam: :alklfg:


ALE TO NIE TEN PRZEPIS KURWA


no jak, dalem przepis na kakao to tylko jeden no bo kakao to dwa skladniki

aha przepis na zapiekanke, to tez dwa skladniki bo bułka i ser

This post was edited by Kupcia on Oct 17 2024 02:25pm
Member
Posts: 10,797
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 17 2024 02:33pm
Quote (Kupcia @ Oct 17 2024 10:24pm)
no jak, dalem przepis na kakao to tylko jeden no bo kakao to dwa skladniki

aha przepis na zapiekanke, to tez dwa skladniki bo bułka i ser







pytalem o pomoc w odnalezieniu poradnika ale nie otrzymalem pomocy :mellow: szkoda bo napisalem go pewnie 7k postow temu
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 17 2024 02:36pm
Ja tez chce taka stronke o mnje z czat gi pi ti
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll