d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Sharodziejski Samolut
Prev123412Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,327
Joined: Apr 7 2007
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 15 2007 03:23am
OMFG biggrin.gif.
Chłopie gdzie ty to znalazłeś?
Member
Posts: 4,290
Joined: Jul 25 2007
Gold: 459.00
Aug 15 2007 03:23am
Quote (Belus @ Wed, Aug 15 2007, 09:22am)
Quote (Elder33 @ Wed, Aug 15 2007, 11:18am)
Quote (Pozer @ Wed, Aug 15 2007, 09:14am)
dotykanie much, nieco to obrzydliwe

No to 2 szerszenie i masz miniaturę F/A-18 Hornet.

buahah


jebłem xD z krzesła na mordexD
Member
Posts: 11,334
Joined: Mar 4 2006
Gold: 78.69
Aug 15 2007 03:25am
Samolocik pierwsza klasa ^^
Member
Posts: 4,662
Joined: Oct 22 2006
Gold: 0.00
Aug 15 2007 03:28am
slyszalem juz o "puszczaniu bąków" ale to jest zajebiściejsze xD
Banned
Posts: 4,325
Joined: Mar 24 2007
Gold: Locked
Warn: 50%
Aug 15 2007 03:31am
fajny samolocik xD
Member
Posts: 10,750
Joined: Aug 4 2006
Gold: 3.49
Aug 15 2007 03:32am
lol:D
Member
Posts: 1,488
Joined: Jan 2 2007
Gold: 220.00
Aug 15 2007 03:32am
heheh ale zajebioza
Banned
Posts: 11,709
Joined: Oct 27 2005
Gold: 13.40
Warn: 50%
Aug 15 2007 03:32am
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.
Banned
Posts: 4,325
Joined: Mar 24 2007
Gold: Locked
Warn: 50%
Aug 15 2007 03:35am
Quote (chaos_n @ Wed, 15 Aug 2007, 09:32)
W sumie zastanawiam się nad zbudowaniem "plebolotu". Wrona byłby silnikiem.


1 silnik ot troche za malo...
Member
Posts: 11,756
Joined: Sep 13 2006
Gold: 60.02
Warn: 60%
Aug 15 2007 03:36am
zrobic pojemnik na mrowki i bedzie mozna desant robic
Go Back To Polska Topic List
Prev123412Next
Closed New Topic New Poll