Quote (bushlick @ 6 Apr 2013 21:26)
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, IŻ DNIA 14.04 ROKU PANSKIEGO 2013, O GODZINIE 18:00 ODBĘDZIE SIĘ TURNIEJ POLSKIEJ SEKCJI W GRĘ DOTA2.
ORGANIZATORZY: bushlick, HunTer]nK[
WPISOWE: SYMBOLICZNE 10 FG
NAGRODY:
1 MIEJSCE - ZŁOTY_PUCHAR.GIF + 70% WPISOWYCH + ITEMKI DOTA2 (TO CO UDA SIĘ UZBIERAĆ PRZEZ TYDZIEŃ)
2 MIEJSCE - SREBRNY_PUCHAR.GIF + 20% WPISOWYCH
3 MIEJSCE - BRONOZWY_PUCHAR.GIF + 10% WPISOWYCH
GRY BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY W SYSTEMIE 1V1 RANDOM HERO, SAME HERO, MID ONLY, NO POWERUPS (BEZ RUN)
ZWYCIĘŻY GRACZ KTÓRY:
ZABIJE PRZECIWNIKA/ZNISZCZY JEGO TOWER/BĘDZIE MIAŁ WIĘCEJ DOBITYCH CREEPKÓW W 15 MINUT (LASTHITY + DENY)
SYSTEM ROZGRYWEK - PUCHAROWY
DOCELOWA LICZBA UCZESTNIKÓW - ILU SIĘ ZAPISZE TYLE BĘDZIE. MOŻNA FEJKOWAĆ, ZAPISAĆ SIĘ NA KILKU KONTACH, ZAPROSIĆ KOLEGÓW, JEDNAK TRZEBA UIŚCIĆ OPŁATĘ ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI.
ŻEBYŚCIE SIĘ NIE BALI O GOTÓWKĘ, WPŁATY NALEŻY KIEROWAĆ DO HUNTERA - JAKBY CO TO DADZĄ MU LOCKA I ZOSTANIE WYSMAGANY BATEM PO PLECACH.
DONEJTY MILE WIDZIANE, WSZYSTKO IDZIE W PULE NAGRÓD.
już jadę ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
coś czuję, że połowa fg się rozpłynie i trafi na *******
czekam z niecierpliwością czy ktoś się nabierze