☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
1
2
3
47
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 17575
Replies: 469
Track Topic
gwyneed
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold
:
11,225.00
#1
Jun 2 2010 05:26am
Po pierwsze, żadnego spamu itd.
Zapłaciłem za temat.
Mam zezwolenie od Rogala więc tym bardziej się pilnować panowie.
Repost stąd:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=30652470&f=230
Dobra zaczynamy!
SilentSpamer
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold
:
1,236.51
Warn: 30%
#2
Jun 2 2010 05:27am
1st
edit: jakas kobieta cie ma
This post was edited by SilentSpamer on Jun 2 2010 05:27am
M4ciek
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold
:
14,909.00
#3
Jun 2 2010 05:29am
/e: najlepszy to ten kolo całkiem z prawej ^
/e2: ja ofc w centrum
This post was edited by M4ciek on Jun 2 2010 05:30am
MadZombie
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
3.14
#4
Jun 2 2010 05:29am
Nie no, chcę być na 1 stronie. Daję tego posta później zrobię edit z focią.
t0xy
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold
:
0.00
#5
Jun 2 2010 05:29am
This post was edited by Mysliwy_thehollow on Jun 2 2010 05:30am
Bochen
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold
:
2,990.00
#6
Jun 2 2010 05:30am
Może niewyraźne, ale inne są suabe ;D
This post was edited by Bochen on Jun 2 2010 05:35am
Niko90
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold
:
2,801.00
#7
Jun 2 2010 05:31am
też może później zamieszczę zdjęcie
symbiote_666
Member
Posts: 2,404
Joined: Mar 26 2010
Gold
:
10.00
Warn: 30%
#8
Jun 2 2010 05:32am
karteczki , karteczki
niedlugo editne z swoim ryjem
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#9
Jun 2 2010 05:33am
to i ja zapodam moja twarz.
E:\ oczywko zdjęcie "z ręki"
This post was edited by CoD_id on Jun 2 2010 05:34am
SilentSpamer
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold
:
1,236.51
Warn: 30%
#10
Jun 2 2010 05:33am
Cholera, ja obecnie mam tylko takie, na ktorym zjadam rogala.
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
3
47
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact