d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Epic Funny Quotes
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Nov 25 2009 07:23am
Dawno tego tematu nie było chyba!

Quote (z0mbiee @ Nov 20 2009 11:06pm)
wyjebane mam na Ciebie :D Bana to ty możesz dostać najwyżej i wpierdol jak nagrabisz ^^
nie bądz taki wiracha przez internet


Quote
to co napisales. za to mozna dostac bana i nie popuszcze ci huju jebany frajerze.


Quote
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy"
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.


Quote (mainhoonna @ Nov 11 2009 01:37am)
jestes na strzała kurwo jebana skecjiku pierdolony umyj sie konski zwisie


Quote (mainhoonna @ Nov 11 2009 01:40am)
mam w pizdzie twoje fora kurwo jebana ,mam kase mam wszystko kurwo jebana


Quote (mainhoonna @ Nov 11 2009 01:42am)
nie masz kurwo nic mięsni ani masy kurwa jak pierdolne w ten głupi nobksi pysk to w sciane sie chuhro jebane wbijesz


Quote (patyczak00 @ Nov 20 2009 09:35pm)
a mial ktos akcje np idzie 3 typow i na ciebie


Quote
sam wypierdalaj szmaciarzu jebany!!! nie lansuje sie tym ze bede to pil tylko sie pytam kurwa jak to zrobic!! nie podniecam sie ile moge wypic kurwa!! <a tak na marginesie po 4 piwach nie mam nawet fazy szmato!!>


Quote
nie masz kurwo nic mięsni ani masy kurwa jak pierdolne w ten głupi nobksi pysk to w sciane sie chuhro jebane wbijesz


This post was edited by Reactivek on Nov 25 2009 07:24am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 25 2009 07:23am
ELO jest moje chuju ;/
Member
Posts: 4,069
Joined: Apr 9 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 25 2009 07:24am
generalnie mam na to wyjebane
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Nov 25 2009 07:24am
Quote (Cannabisek @ Nov 25 2009 02:23pm)
ELO jest moje chuju ;/


chuju nie wtrącaj się DOG

Quote (ModyZief @ Nov 25 2009 02:24pm)
generalnie mam na to wyjebane


jest i hejterek <3

This post was edited by Reactivek on Nov 25 2009 07:24am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 25 2009 07:25am
Quote (Reactivek @ 25 Nov 2009 14:24)
chuju nie wtrącaj się DOG


ide przed tv pic browary jak sie najebe to wroce i cie zalatwie ELO
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Nov 25 2009 07:25am
Quote (HardyTarget @ Sat, 25 Oct 2008, 01:33)
o jah ith ger


Quote (Manana @ Wed @ 18 Mar 2009, 21:38)
Message Forwarded From Manana
if u're sad, or alone, and nobody listen to you pm me.
and don8


Quote (kraSiu @ Sun, 28 Dec 2008, 01:45)
wez podeslij szybko ta fotke z blantem bo jest konkurs na tvp1 na zwierze tygodnia i mozna komplet garkow wygrac


Quote (CoD_id @ Fri, 6 Mar 2009, 02:33)
znowu dajesz przyklad swojego betonu

opowiem ci wierszyk na dowidzenia Kiniu (co prawda ne moj ale pasuje do sytuacji jak ulał)

Hermafrodyto piękne Twe lico
Wzdycham, tęsknie, usychm
O cenę pytam? Prycham
Za godzine az dycha?
Wszak ja na intelekt czyham
A intelektu u Ciebie nico
Ty pusta, tępa donico.


Z serdecznymi pozdrowieniami
ID




Quote (Xelion @ Mon, 12 Jan 2009, 21:23)
Jestem Michał - zwany retwe.
Hapne dzide, albo pletwe.
Mam problemik, calkiem duzy.
Lista warnow mi sie dłuzy.

Jestem on-line gierek krulem.
Bo wymiatam swym pazurem!
Klikam czesto podczas nocy
Moze item my wyskocy...

Ladder slasher to jest zycie.
jak pogracie - zobaczycie.
Jestem zgredem na talary
daj mi donejt chocby maly ;/


Quote (Leothyr @ Tue, 17 Feb 2009, 23:05)
;DDDDDDDDDDDDDD
MAMO DAJ 50 ZŁOTY NA PAWŁA
NADAL Z TYM SAMYM GOSCIEM JESTES?


Quote (MuFfaS @ Mon, 2 Mar 2009, 15:41)
ja slyszalem nie tak dawno ze nadmiar czegokolwiek gdziestam moze spowodowac costam gdziekolwiek


Quote (xxxSKAxxx @ Wed, 4 Mar 2009, 21:13)
Quote (papiez @ Wed, 4 Mar 2009, 21:11)
ja pierdole jeszcze nigdy tak sie nie balem ...
jebalem sie z goscowka i pekla mi gumka ale sie nie zlałem a ona akurat skonczyla okres ( jebalem ja tak max 3 godziny po okresie )

wydaje wam sie ze moze zajsc? bo przeciez pierwsze 5 dni po okresie sa dniami bezplodnymi tak ?

prosze tylko odpowiadajcie jesli wiecie cos na ten temat
Jeśli zaszła w ciążę i urodzi tarda Twojego kalibru, to kurwa ja się wieszam na gumce od majtek.
Tragedia ...
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Nov 25 2009 07:25am
Quote (Cannabisek @ Nov 25 2009 02:25pm)
ide przed tv pic browary jak sie najebe to wroce i cie zalatwie ELO


najebiesz sie i nie ogarniesz nic DOG
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Nov 25 2009 07:27am
sam wypierdalaj szmaciarzu jebany!!! nie lansuje sie tym ze bede to pil tylko sie pytam kurwa jak to zrobic!! nie podniecam sie ile moge wypic kurwa!! <a tak na marginesie po 4 piwach nie mam nawet fazy szmato!!>

haha, to jest najlepsze :D
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Nov 25 2009 07:28am
Quote (mainhoonna @ Nov 11 2009 01:45am)
to kurwo kaze ci to czytac nie chcesz czytac to spierdalaj w podskokach jebany frajerze


czesc
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Nov 25 2009 07:28am
jak mogliscie zapomniec o wspanialym moro123?

Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll