Top gear byl krecony do 2022r natomiast juz bez Clarksona, Hammonda i Maya, oni odeszli w 2015 po tym jak Jezza pobił się po pijaku z producentem Top Geara. Okazje zwęszył amazon i przejął to trio tworząc program The grand tour. Rownoczesnie Clarkson prowadził swoj wlasny program Farma Clarksona na temat prowadzenia gospodarstwa B)
Oglądałem chwilę te farme klarksona dobrze tam odpierdalal xd