☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Mody Na Tym Zapomnianym Przez Boga Forum
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 206
Replies: 26
Track Topic
refluks
Member
Posts: 1,915
Joined: Sep 9 2012
Gold
:
2,768.00
#1
Nov 20 2025 02:56am
Som tu jakieś polskie mody? Bo przypięte tematy na gurze to jakaś martwica zdechlica ponad 10 letnia i nikt tego nie updatuje wiec zakładam, że mody pooumierały i jesteśmy pozostawieni sami sobie, ale skoro tak to czemu by kogoś nie wybrać w demokratycznych wyborach na naszego Władcę o ile to tak działa
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#2
Nov 20 2025 04:42am
Nie ma
Kenu_PL
Member
Posts: 11,228
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#3
Nov 20 2025 04:43am
Mod is retited
czu
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#4
Nov 20 2025 04:44am
ja mogę zostać szefem tutaj, ale bym porządki porobił z niektórymi
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#5
Nov 20 2025 04:48am
Quote (
czu @ Nov 20 2025 11:44am
)
ja mogę zostać szefem tutaj, ale bym porządki porobił z niektórymi :lol:
Ciekawe z kim
czu
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#6
Nov 20 2025 05:12am
Quote (
PrzykraSprawa @ 20 Nov 2025 11:48
)
Ciekawe z kim
chyba wiadomo z kim, z pseudo fanami manu np
This post was edited by czu on Nov 20 2025 05:12am
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#7
Nov 20 2025 05:13am
Quote (
czu @ Nov 20 2025 12:12pm
)
chyba wiadomo z kim, z pseudo fanami manu np :)
Ale byłby placz
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#8
Nov 20 2025 05:33am
Quote (
czu @ Nov 20 2025 12:12pm
)
chyba wiadomo z kim, z pseudo fanami manu np :)
uuuu
refluks
Member
Posts: 1,915
Joined: Sep 9 2012
Gold
:
2,768.00
#9
Nov 20 2025 05:53am
Quote (
czu @ 20 Nov 2025 11:44
)
ja mogę zostać szefem tutaj, ale bym porządki porobił z niektórymi :lol:
Nie, my potrzebujemy tutaj Władce sprawiedliwego, uczciwego, niczym Aragorn z Władcy Pierścieni
This post was edited by refluks on Nov 20 2025 05:53am
kondes
Member
Posts: 34,015
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#10
Nov 20 2025 06:10am
Jestem, ale mi się nie chce
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact