d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Kiedy Ostatnio Jadles Ananasa?
12Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 6 2025 11:43am
Boskie pytanie b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 6 2025 11:54am
Ostatnio jakoś, w sałatce.
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 6 2025 12:52pm
a miałem pytać właśn ie dlaczego ankiet nie ma żadnych, bardzo się martwiłem!!!!!!!!!! Ostatnia chyba była gdy ananasa jadłem, czyli rok temu jakoś :cry:

fajnie, że wróciłeś do gry drogi kolego, chyba wszyscy na tym forum tęsknili za ankietami!!!!!!!!!

This post was edited by DrizztEU on Nov 6 2025 12:52pm
Member
Posts: 10,517
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 6 2025 12:56pm
a miałem pytać właśn ie dlaczego ankiet nie ma żadnych, bardzo się martwiłem!!!!!!!!!! Ostatnia chyba była gdy ananasa jadłem, czyli rok temu jakoś :cry:

fajnie, że wróciłeś do gry drogi kolego, chyba wszyscy na tym forum tęsknili za ankietami!!!!!!!!!


Uważaj z podziwem dla tego typa, bo to on zareportował temat o defekacji. :(
I tak dla przypomnienia:

"Donosiciel" to potoczne określenie osoby, która informuje o czyichś działaniach, często w sposób niepożądany lub wbrew woli tej osoby. W języku polskim to słowo ma negatywne konotacje, kojarząc się z donosicielstwem i brakiem lojalności. Zazwyczaj używane jest w odniesieniu do osoby, która zgłasza nieprawidłowości lub naruszenia, ale w sposób, który jest postrzegany jako nieetyczny lub szkodliwy dla innych. Donosiciel często działa z pobudek osobistych, np. chęci zemsty, zysku lub by zaszkodzić komuś innemu.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 6 2025 12:59pm
a miałem pytać właśn ie dlaczego ankiet nie ma żadnych, bardzo się martwiłem!!!!!!!!!! Ostatnia chyba była gdy ananasa jadłem, czyli rok temu jakoś :cry:

fajnie, że wróciłeś do gry drogi kolego, chyba wszyscy na tym forum tęsknili za ankietami!!!!!!!!!


dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum drogi kolego! :hug:

Uważaj z podziwem dla tego typa, bo to on zareportował temat o defekacji. :(
I tak dla przypomnienia:

"Donosiciel" to potoczne określenie osoby, która informuje o czyichś działaniach, często w sposób niepożądany lub wbrew woli tej osoby. W języku polskim to słowo ma negatywne konotacje, kojarząc się z donosicielstwem i brakiem lojalności. Zazwyczaj używane jest w odniesieniu do osoby, która zgłasza nieprawidłowości lub naruszenia, ale w sposób, który jest postrzegany jako nieetyczny lub szkodliwy dla innych. Donosiciel często działa z pobudek osobistych, np. chęci zemsty, zysku lub by zaszkodzić komuś innemu.


zwykły hejter :mellow:
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 6 2025 05:26pm
nie pamiętam,z miesiąc temu jak ktoś tu pisał o kotletach z ananasem i serem żółtym to po 3 dniach od postu jakoś, takiego kotleciora zjadłem B)
Member
Posts: 2,334
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 6 2025 06:12pm
Nigdy nie jadlem ananasa. Zawsze tak zaznaczam
Member
Posts: 19,518
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
Nov 6 2025 08:24pm
no nie odpisze w ankiecie ale widziałem ostatnio mem i mówił on że bananas bez b to ananas :huh:
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 7 2025 06:28am
będę jutro B) specjalnie dla Ciebie!
Member
Posts: 78,743
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 7 2025 07:31am
Ostatnio jakoś, w sałatce.


ja tez w sałatce
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll