d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Potrzebuję Imię
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 1 2025 04:08am
Dla postaci walczącej wręcz, pod ataki fizyczne, używającej aury oraz cierni. Męska postać.

This post was edited by rurzowiak on Nov 1 2025 04:11am
Member
Posts: 34,053
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 1 2025 04:12am
Murzynek B)
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2025 04:14am
xJesuSx_PL
Member
Posts: 34,053
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 1 2025 04:16am
xJesuSx_PL


Dobrze fituje to z cierniami B)
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2025 04:21am
Dobrze fituje to z cierniami B)


Dokładnie tak ;)
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 1 2025 05:01am
Murzynek B)


Nie jest to rasistowskie Diablo 2, gdzie koniecznie trzeba grać murzynem. Można tu grać normalnym, białym ludkiem.

xJesuSx_PL


Dobre, dobre! Lecz ISO more.
Member
Posts: 35,052
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 1 2025 05:18am
Nie jest to rasistowskie Diablo 2, gdzie koniecznie trzeba grać murzynem. Można tu grać normalnym, białym ludkiem.



Dobre, dobre! Lecz ISO more.


PolskiJezus_PL
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 1 2025 05:19am
xXx_PolskiPolakPL_xXx_pl
Member
Posts: 75,504
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2025 05:56am
buszmen
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Nov 1 2025 06:00am
Już nn. Dzięki.
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll