d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jak Spędzacie/spędzicie Weekend?
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,864
Joined: Jun 6 2020
Gold: 0.00
Oct 31 2025 09:05am
Ja ogólnie idę dziś się napić, bo mam taki kaprys. A Wy jak tam?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 31 2025 09:09am
Do rodziny w odwiedziny.
Member
Posts: 20,808
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 31 2025 09:10am
Do rodziny w odwiedziny.


zmien orba bo nie widzę że to ty
Member
Posts: 1,864
Joined: Jun 6 2020
Gold: 0.00
Oct 31 2025 09:11am
zmien orba bo nie widzę że to ty


Przykra sprawa ogólnie. :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 31 2025 09:12am
zmien orba bo nie widzę że to ty


Tak lepiej?
Member
Posts: 20,808
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 31 2025 09:14am
Member
Posts: 1,864
Joined: Jun 6 2020
Gold: 0.00
Oct 31 2025 09:15am
Do rodziny w odwiedziny.


Też ok. Jutro z rodziną to na grobach się pewnie spotkamy u mnie. Jakaś kawka, piwko, wiadomo. :D
@edit oczywiście po odwiedzeniu zmarłych, nie na cmentarzu XD

This post was edited by RAV666 on Oct 31 2025 09:16am
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Oct 31 2025 09:24am
kupiłem łyche miodowo 07 mam jeszcze na kilka buchów z bonga i zaczynam grac w red seca bf6
Member
Posts: 13,191
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Oct 31 2025 09:37am
pakuje sie bo jutro wylatuje, ale wieczorkiem wjedzie bushmills i jakies przekąski :P
Member
Posts: 37,046
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 31 2025 09:39am
Gierki, worldsy i alkohol. Czego można chcieć więcej
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll