Aquapark fala jest spoko.
Orientarium (zoo) z rekinami warto zobaczyć, teraz chyba jest tam wystawa świetlna.
Z jedzenia to lubię Berlin kebap (manufaktura, port Łódź), ujdzie też zahir kebab. W beerhalle dobre piwo i jakieś jedzenie jako dodatek spoko. Lubię też zjeść w the mexican.
W manufakturze spoko kręgielnia i kino.
Po pubach już nie chodzę to nie powiem. Na Piotrkowskiej jest ich trochę.
W sąsiednich Pabianicach masz pizzerie z rankingu top50 pizzerii na świecie.
Obok w Rzgowie fajny zadaszony park rozrywki Mandoria, tylko pojedź w jakiś dzień gdzie dzieciaki w szkole bo kurwicy dostaniesz w kolejkach gdzie jeden przez drugiego się przepycha.
Wiem niewiele tego, szału nie robi ale co poradzić.
Dzieki za wartosciowy post
Mozesz usiasc mi na mordzie ale tylko raz