Nie no, nadal jestem memberę, więc to była suspencja, a nie banicja. Trochę mnie tu nie było; dwa razy w przeciągu tego miesiąca przeczyściłem nos, kilka razy gardło, no i jestem.
Cg 70k! Jeszcze chwila, jeszcze moment i dołączysz do klubu stytysięczniaków. B)
Ja tydzień czyściłem nos i tylko sobie długów narobiłem 🥺 no suspencja, a nie banicja. Zobaczysz Artur, że kiedyś na tym koncie będę miał 100k