d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Droga Sekcjo Polska,
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 01:08pm
Chciałem tylko skontaktować się z wami w sprawie GC! Wiem, że niektórzy z was nie lubią tej sekcji i zastanawiałem się, dlaczego! Szukam szczerych odpowiedzi, ponieważ zamierzam wprowadzić tam pewne zmiany! Zapraszam was do publikowania tam tyle postów, ile tylko chcecie! Myślę, że wzbogacilibyście tę społeczność! :love:

Dlaczego niektórzy z was nie lubią GC? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 01:10pm
Nie to, że nie lubię, ale nie znam na tyle dobrze angielskiego, żeby się tam wypowiadać. Zresztą ja lubię polską sekcję.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 19 2025 01:13pm
na GC wchodzę głównie nabić 1+ i czasami pośmiać się z niektórych postów Kochanie. Jesteś Królem GC wiec powinieneś wprowadzać zmiany jakie tylko chcesz :thumbsup: ogólnie jak mam wiecej czasu w dzień to staram się tam jakoś krótko udzielać ale mój angielski też nie jest perfekcyjny :( lepiej mi się mówi po angielsku niż pisze
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 01:19pm
It's not that I don't like it, but I don't know English well enough to express myself there. Besides, I like the Polish section.


Całkowicie to rozumiem! Pamiętam, że zanim niedawno tu wróciłem, było tam wiele osób, które źle traktowały zagranicznych użytkowników! W tamtym czasie nie pisałem zbyt wielu postów na GC! Głównie tylko obserwowałem! Ale jeśli ponownie zobaczę, jak źle traktują zagranicznych użytkowników, będę ich za każdym razem zgłaszał! Moderatorzy mają teraz lepsze rozeznanie w tym, co dzieje się na GC! B)

I mainly come to GC to get a 1+ and sometimes laugh at some posts, honey. You're the King of GC, so you should make whatever changes you want.:thumbsup:Generally, when I have more time during the day, I try to be there briefly, but my English isn't perfect either.:(I speak English better than I write.


Jesteś tam bardzo kochany! Wiele osób cię kocha! Zwłaszcza ja! Ale nie musisz pisać tam idealnym angielskim! Tak samo jak ja wyobrażam sobie, że mój polski jest tutaj dość kiepski! Chcę tylko, żeby ludzie z sekcji międzynarodowych czuli się komfortowo, odwiedzając GC! :love:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 01:21pm
Całkowicie to rozumiem! Pamiętam, że zanim niedawno tu wróciłem, było tam wiele osób, które źle traktowały zagranicznych użytkowników! W tamtym czasie nie pisałem zbyt wielu postów na GC! Głównie tylko obserwowałem! Ale jeśli ponownie zobaczę, jak źle traktują zagranicznych użytkowników, będę ich za każdym razem zgłaszał! Moderatorzy mają teraz lepsze rozeznanie w tym, co dzieje się na GC! B)



Jesteś tam bardzo kochany! Wiele osób cię kocha! Zwłaszcza ja! Ale nie musisz pisać tam idealnym angielskim! Tak samo jak ja wyobrażam sobie, że mój polski jest tutaj dość kiepski! Chcę tylko, żeby ludzie z sekcji międzynarodowych czuli się komfortowo, odwiedzając GC! :love:


Ja nie mam z tym problemu, że ktoś by mnie źle traktował, tylko nie chciałbym pisać jakimś łamanym angielskim.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 19 2025 01:26pm
I don't have a problem with someone treating me badly, I just wouldn't like to write in broken English.


To całkowicie zrozumiałe! Chcę tylko, żeby wszyscy wiedzieli, że są tam mile widziani, a jeśli ktoś sprawia wam kłopoty, dajcie mi znać! Kiedyś odwiedzało nas wielu członków sekcji międzynarodowej i było świetnie! Pozdrawiam! Niektórzy z niemieckiej sekcji też! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 01:48pm
To całkowicie zrozumiałe! Chcę tylko, żeby wszyscy wiedzieli, że są tam mile widziani, a jeśli ktoś sprawia wam kłopoty, dajcie mi znać! Kiedyś odwiedzało nas wielu członków sekcji międzynarodowej i było świetnie! Pozdrawiam! Niektórzy z niemieckiej sekcji też! :)


Ja na niemieckiej sekcji też wklejam kawałki :thumbsup:
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 19 2025 01:52pm
Co to jest gc?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 19 2025 01:53pm
Co to jest gc?


General Chat.
Member
Posts: 45,822
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 19 2025 02:24pm
Co to jest gc?


Taka polska sekcja, glownie dla Jankesów
Ofc nawet podejścia do nas nir mają
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll