d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieznia Automatyczna
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 17 2025 06:54am
Czy ktos z was pracując w domu czy tez rekreacyjnie czy kub tez sportowo korzysta z tego i czy w ogole ma to sens?
Da sie zgubic wage vhodzac na tym codziennie no nie wiem tak godzine czy dwie? :mellow:
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 17 2025 08:30am
🤷 nie wiem
Trudne pytanie
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 17 2025 08:33am
🤷 nie wiem
Trudne pytanie


skup sie blagam
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 17 2025 08:41am
jest taki gosc havoc616 co bije rekordy speedrunow zadupcajac na threadmillu ze stojacym biurkiem, nie mam pojecia jak sie mozna skupic + byc precyzyjnym w ciaglym ruchu ale no co niektorzy built different

czy da sie zgubic wage, zalezy ile wpierdalasz :mellow: jak wiecej niz potrzebuje tyle cialo zeby nie umrzec + to niz spalisz na 1-2h malo intensywnym chodzeniem na biezni i waleniem konia, to nie

ale jak nie ruszasz sie w ogole no to dalej sa jakies benefity, mozesz nie schudnac a poprawisz wydolnosc, kondycje, samopoczucie

jak ci zalezy na zrzuceniu wagi to 80% to kwestia jedzeniowa



e
plusem tego, czy jakiegos rowerka jest to ze mozesz se cos obejrzec na komurze czy ipadzie, tv, robiac cardio a nie na kanapie. na silowni niby tez mozesz ale wtedy musisz wyjsc z domu

This post was edited by firstmurloc on Oct 17 2025 08:44am
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 17 2025 08:45am
mozesz ale wtedy musisz wyjsc z domu


:angry:
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 17 2025 09:40am
mi sie wydaje ze zgrubniesz od takiej biezni lub wyjdziesz na 0

zgrubniesz bo pomyslisz heh taki trening zrobilem to teraz zjem 1000 kcal eextra, a spaliles ze 190

no a wyjdziuesz na 0 bo spaliles 190 a zjadles fiutta i wyszlo na 0
Member
Posts: 20,819
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 17 2025 09:43am
mi sie wydaje ze zgrubniesz od takiej biezni lub wyjdziesz na 0

zgrubniesz bo pomyslisz heh taki trening zrobilem to teraz zjem 1000 kcal eextra, a spaliles ze 190

no a wyjdziuesz na 0 bo spaliles 190 a zjadles fiutta i wyszlo na 0


ty debilu
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 17 2025 09:55am
ty debilu


zapomniałeś napisać że mam rację :mellow:
Member
Posts: 20,819
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 17 2025 10:00am
zapomniałeś napisać że mam rację :mellow:


Przepraszam
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Oct 17 2025 11:30am
Polecam orbitrek, wiecej przestrzeni zeby powiesic ubrania :thumbsup:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll