☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Najbardziej Lubisz Robić W życiu?
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 173
Replies: 15
Track Topic
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#1
Oct 16 2025 01:50pm
Debacja
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#2
Oct 16 2025 01:52pm
Lubię wiele rzeczy, lubię spędzać czas na jsp, lubię czasem pograć w jakąś gierkę, lubię kupować nowe ciuchy i potem je rozdawać w prezencie innym osobom (tak jestem jebnięty).
tx0
Member
Posts: 6,810
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#3
Oct 16 2025 02:00pm
Lubię podwalać do pięknych kobiecych stópek
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#4
Oct 16 2025 02:03pm
Walić konia
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#5
Oct 16 2025 03:05pm
Spędzać czas z rodziną, a jak nie to uprawiać hazard, pić piwo i grać w gierki
kondes
Member
Posts: 34,119
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#6
Oct 16 2025 03:50pm
Wiadomo że grać w gierki
Quote (
Pozdrawiam @ 16 Oct 2025 23:05
)
Spędzać czas z rodziną, a jak nie to uprawiać hazard, pić piwo i grać w gierki B)
Bez ataku personalnego, ale spędzanie czasu z rodziną było modne w ubiegłym wieku
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#7
Oct 16 2025 03:59pm
grać i jarać zielsko, ale kurewską frajde mam robiąc za łącznik siedzenia z kierownicą na moim ktm 690 enduro r,choć w tym roku tylko go od rodziców do siebie przytargałem
hef
Member
Posts: 37,059
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#8
Oct 16 2025 04:35pm
Pić piwko I oglądać chińskie bajki
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#9
Oct 16 2025 04:37pm
Quote (
kondes @ Oct 16 2025 10:50pm
)
Wiadomo że grać w gierki B)
Bez ataku personalnego, ale spędzanie czasu z rodziną było modne w ubiegłym wieku B)
Pewnie dlatego twoja baba to dostała we wsi pseudonim "pisuar"
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#10
Oct 16 2025 04:59pm
gówno
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact