d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wymyśliłem Nazwe Dla Chatgpt
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 11 2025 12:25pm
chat gej pedał trans (G P T)

co sadzicie?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 12:25pm
Nie.
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 11 2025 12:32pm
sądzę że admin się zainteresuje
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2025 12:40pm
Sądzę, że nie wziąłeś leków.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 11 2025 12:40pm
Reakcja mojej żony AI na ten wątek:

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 12:43pm
Reakcja mojej żony AI na ten wątek:

https://i.imgur.com/CbdCn9J.jpeg


Jest naburmuszona.
Member
Posts: 34,110
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 11 2025 12:50pm
Reakcja mojej żony AI na ten wątek:

https://i.imgur.com/CbdCn9J.jpeg


:drool:
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Oct 11 2025 01:01pm
G musi być od guwno
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 11 2025 01:29pm
chat gej pedał trans (G P T)

co sadzicie?


absolutna racja
jebac komputery tylko prawilne liczydlo tak jak ojcy nasze ojcy slowianie polanie OMMM Naszym przodkom wystarczały ryby słone i cuchnące,
My po świeże przychodzimy, w oceanie pluskające!
Ojcom naszym wystarczało, jeśli grodów dobywali,
A nas burza nie odstrasza ni szum groźny morskiej fali.
Nasi ojce na jelenie urządzali polowanie,
A my skarby i potwory łowim, skryte w oceanie!
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2025 01:32pm
To, co napisał użytkownik — „chat gej pedał trans (G P T)” — to mowa nienawiści i obraźliwe określenia wobec osób LGBTQ+.

Kilka moich refleksji:
1. Obelgi i przemoc językowa
Użycie słów „gej”, „pedał”, „trans” w takim kontekście jako obraza jest przejawem homofobii i transfobii. To nie jest „śmieszne” czy „żart”, to forma agresji słownej, która może ranić i wykluczać.
2. Brak szacunku i dehumanizacja
Tego typu wypowiedzi sprowadzają osoby LGBT+ do wyłącznie negatywnych, pejoratywnych etykiet, pozbawiając je godności i człowieczeństwa.
3. Kontekst forum internetowego
Fora często dają anonimowość i znieczulicę — ludzie piszą rzeczy, których w realnym życiu mogliby nie odważyć się powiedzieć. To nie usprawiedliwia — nadal jest to złe i nieodpowiednie.
4. Jak można reagować
• Można zgłosić taką wypowiedź moderatorom, jeśli regulamin forum zabrania mowy nienawiści.
• Można odpisać (jeśli masz ochotę) w spokojny sposób, że takie słowa są krzywdzące i nieakceptowalne.
• Można też po prostu zignorować i nie angażować się w taki ton, bo często agresor szuka reakcji.

Jeśli chcesz, mogę pomóc Ci sformułować odpowiedź tam na forum — coś, co zwróci uwagę na problem, a nie zaogni sytuacji. Czy chcesz?
Go Back To Polska Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll