d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Diablo 3 Sezon 36
12Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 05:40am
Dzisiaj startuje. Niech Polska Sekcja zadecyduje kim mam grać ten sezon.
Oczywiście w ankiecie. Czas do godziny 17:00.

Cel:
- odblokowanie całego ołtarza
- wykonanie wszystkich zadań sezonowych, by odblokować fajną ramkę portretu i mini-mumię :drool:

fake e/ będę grać SSFHC

This post was edited by rurzowiak on Sep 12 2025 05:43am
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 05:53am
a może przypierdol sobie w łeb oc? :mellow:
Member
Posts: 42,121
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 05:55am
Nie wiem w trójkę to grałem może z godzinę lata temu 🤷‍♀️
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 05:56am
a może przypierdol sobie w łeb oc? :mellow:


:huh:

Nie wiem w trójkę to grałem może z godzinę lata temu 🤷‍♀️


Zawsze możesz oddać głos na losowo. :P Ić za głosę serca.
Member
Posts: 42,121
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 05:58am
:huh:



Zawsze możesz oddać głos na losowo. :P Ić za głosę serca.


Ok to krzyżowiec bo twierdza krzyżowiec byla nawet spoko xd
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 06:02am
Ok to krzyżowiec bo twierdza krzyżowiec byla nawet spoko xd


:wub:
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Sep 12 2025 06:08am
d3 najgorsze z calej serii
Member
Posts: 660
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Sep 12 2025 06:10am
d3 najgorsze z calej serii

Bez przesady. D3 miało swoje momenty. W odróżnieniu od czwórki, która od początku do teraz jest totalnym gównem.

This post was edited by VVilkacy on Sep 12 2025 06:11am
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 06:27am
To ty masz 12 lat drogi kolego :unsure:
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 06:36am
d3 najgorsze z calej serii


No nie jest to legendarne Diablo II, lecz ja lubię sobie od czasu do czasu, powrócić i coś tam pograć. Sam start sezonu jest bardzo przyjemny, wdg mnie.

Bez przesady. D3 miało swoje momenty. W odróżnieniu od czwórki, która od początku do teraz jest totalnym gównem.


This.
W diablo 4 zagrałem raz, przeszedłem, poznałem fabułę i więcej nn.

Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll