kochany dbz ! słyszałem że seria po bu miała normalnie iść dalej ale Akira T. zachorował z tego co czytałem został prawdopodobnie otruty ale trzymane jest to w tajemnicy ... ogólnie dragon ball miał mieć 10 000 odcinków a fuzje sayan miały się dziać nawet do ssj1000 ;O?? z tego co wiem dalsze serie miały być o całym uniwersum mocy ( ze źródeł wynika że Sayanie to rud wojowników Chaosu ) a cała faza polegać miała na walce ze złymi którzy siali spustoszenie w swoich galaktykach ( np. ze złymi sayanami ) na końcu Songo dowiaduje się że ma na imie Bravo i jest wybrańcem który musiał powstrzymać zło
A na końcu przychodzi Andrzej Duda, pokonuje Zeno i zostaje najwyższy bóstwem, zwierzchnikiem Bogów Światów oraz Bogów Zniszczenia. Władcą wszystkich osiemnastu wszechświatów i potężnym Cieniem Mgły.
Tak właśnie miało być.