Rozwazalem. Z zalet to jest wygodniejszy i szybciej sie rozklada niz normalny. Z wad, to halasuje, podnosi spalanie i zajmuje od cholery miejsca jak zdejmiesz (a zdejmiesz bo podnosi spalanie, niszczy sie i moga Ci go zajebac)
No i w pastuchu b8 nie mam relingow wiec by drogo wyszlo xD