tak client jest stary bo niestety ciężko przenieść to na nowy silnik :( ale mod jest mega i będę do niego wracał. jak się czujesz?
To nawet lepiej może na jesieni jak nie bedzie co robić to uruchomie kompa z piwnicy i zobaczę co to za wynalazek 😅
Dobrze sie czuje ja tu jestem kontrolnie na komplecie badan nie ze cos mi sie stalo ale dzięki ze pytasz

This post was edited by Mis_nom on Aug 31 2025 03:48am