d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jakie Plany
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 05:30am
Na niedzielę? ^_^ zapraszam

This post was edited by fafnirek on Aug 24 2025 05:56am
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 24 2025 06:09am
Granie w gierki to chyba proste B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 06:11am
Granie w gierki to chyba proste B)


W co teraz grasz Kondziu? Grasz jeszcze w diabełka?
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 24 2025 06:12am
W co teraz grasz Kondziu? Grasz jeszcze w diabełka?


Liga legend dla sportu B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 06:13am
Liga legend dla sportu B)


Max co ja tam wbiłem, to był 9 lvl i grałem najczęściej Ashe, Ryze i Annie :+)
Member
Posts: 30,769
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 24 2025 06:15am
gości kurwa mam . nie wiem na chuj przyjezdzali :angry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 06:16am
gości kurwa mam . nie wiem na chuj przyjezdzali :angry:


Powiedz, że nie masz czasu, bo idziesz po argusy i barmańską ^_^
Member
Posts: 30,769
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 24 2025 06:17am
Powiedz, że nie masz czasu, bo idziesz po argusy i barmańską ^_^


gdzie ja Ci pójdę w niedzielę .... :( poza tym cały świat już wie ze nie pije 4 dzień B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2025 06:22am
gdzie ja Ci pójdę w niedzielę .... :( poza tym cały świat już wie ze nie pije 4 dzień B)


Obyś wytrzymał jak najdłużej. Ja też nie piję, bo po alkoholu mnie boli brzuch i po energetykach i nie kupuję ani tego, ani tego. Na szczęście dzisiaj mnie nie napierdala, nie muszę brać żadnych kropelek, niedobre są jak chuj.
Member
Posts: 30,769
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 24 2025 06:24am
Obyś wytrzymał jak najdłużej. Ja też nie piję, bo po alkoholu mnie boli brzuch i po energetykach i nie kupuję ani tego, ani tego. Na szczęście dzisiaj mnie nie napierdala, nie muszę brać żadnych kropelek, niedobre są jak chuj.


nie powiem mam ślinotok i ręce mi się trzesą ale jest dobrze B) czego i Tobie życzę :hug:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll