Chciałem się tym podzielić :+)
Mam wszystkie zęby, nn. Niedługo będę szedł do dentysty, muszę się umówić, ale babka chyba na wakacjach jest. Niech skontroluje moje uzębienie, może trzeba będzie coś zrobić.
tylko pytam. uwali bym sie na Ciebie z chęcią