d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wzbijam Się Właśnie W Powietrze
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 17 2025 02:20pm
Do zobaczenia w Polsce
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 17 2025 02:20pm
Na ile dni przylatujesz?
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Aug 17 2025 03:07pm
jeszcze cie na lotnisku trafie :<
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 17 2025 03:42pm
Jak przylecisz, to nie zapomnij zrobić piekielnie dobre burito z piekielnie dobrych polskich składników. :drool:
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 17 2025 04:04pm
Jak przylecisz, to nie zapomnij zrobić piekielnie dobre burito z piekielnie dobrych polskich składników. :drool:


Będę go zjad B)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 17 2025 04:28pm
Jak przylecisz, to nie zapomnij zrobić piekielnie dobre burito z piekielnie dobrych polskich składników. :drool:


W sumie może zrobię dla rodzinki we wtorek
Member
Posts: 13,405
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 18 2025 01:03am
Do zobaczenia w Polsce


ja jestem w połowie turnusu, za tydzien latam dopiero :P
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 19 2025 05:48am
I co tam, i jak tam? Doleciałeś? :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 19 2025 06:14am
I co tam, i jak tam? Doleciałeś? :o


Już pewnie w Poznaniu jest :o
Member
Posts: 11,306
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 19 2025 06:17am
Już pewnie w Poznaniu jest :o


Czemu akurat w Poznaniu
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll