d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Naleśniki
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 14 2025 01:48pm
Polska Sekcja lubi naleśniki? Nie lubi naleśników?
Jak to z Wami jest? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 01:48pm
Ja nie przepadam. Mogłeś dodać ankietę ^_^
/O, już jest.

This post was edited by fafnirek on Aug 14 2025 01:50pm
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 14 2025 01:51pm
Ja nie przepadam. Mogłeś dodać ankietę ^_^


No przecież jest. :o
A naleśniki OP, tylko oczywiście na smalcu smażone, a nie oleiste smażone na oleju.
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 14 2025 01:55pm
No przecież jest. :o
A naleśniki OP, tylko oczywiście na smalcu smażone, a nie oleiste smażone na oleju.


ja smażę bez oleju na teflonowej patelni
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 14 2025 01:56pm
Lubie z dzemorem 😋
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 14 2025 01:56pm
ja smażę bez oleju na teflonowej patelni


:o
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 14 2025 02:03pm
:o


dietetyczne
Member
Posts: 10,807
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 14 2025 02:05pm
lubie w chuj z serem, szynka i pieczarkami, na slodko to pankejki ale chyba tez sie liczy

This post was edited by firstmurloc on Aug 14 2025 02:06pm
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Aug 14 2025 02:06pm
lubie w chuj z serem, szynka i pieczarkami, na slodko to pankejki ale chyba tez sie liczy


to chyba krokiety
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 14 2025 02:09pm
to chyba krokiety


Krokiety są akurat w pytę.
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll