d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Moje Ostatnie Odkrycie
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 13 2025 11:55am


Jestem wielkim fanem snickersa, ale na pewien czas ten oto twór wskakuje na pierwsze miejsce.

Polecam,
Bob Malkovich
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 13 2025 12:30pm
zaopatruje się w nie w lidlu. są zajebiste mimo okropnej cukrzycy B)
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 13 2025 12:40pm
zaopatruje się w nie w lidlu. są zajebiste mimo okropnej cukrzycy B)


Baton bez cukrzycy?

No ale są naprawdę dobre, konsystencja i smak top notch.
Member
Posts: 34,154
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 13 2025 12:56pm
To prawda ta czekolada robi robotę :drool:
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 13 2025 12:58pm
Baton bez cukrzycy?

No ale są naprawdę dobre, konsystencja i smak top notch.


chodziło mi o to że mam cukrzycę a i tak je wpierdalam ;)
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 13 2025 01:12pm
chodziło mi o to że mam cukrzycę a i tak je wpierdalam ;)


aaaa okok, to przypał :X

To prawda ta czekolada robi robotę :drool:


Tak, smaczne gówno im wyszło.

This post was edited by SimSimSalabim on Aug 13 2025 01:12pm
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 13 2025 01:26pm
Nie widziałem tego nigdy w sklepie, ale wygląda spoko
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 13 2025 01:35pm
Nie widziałem tego nigdy w sklepie, ale wygląda spoko


Ale ten wypust słodyczy 'dare' kojarzysz?
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 13 2025 01:48pm
Ale ten wypust słodyczy 'dare' kojarzysz?


Nope
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Aug 13 2025 02:14pm
chodziło mi o to że mam cukrzycę a i tak je wpierdalam ;)


Od dawna masz to dziadostwo? Od nadmiaru kilogramów Ci się zrobiło?
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll