gry mmo dość mocno pokazały jak bardzo dobrze się z tym gra, przecież w takie mmo granie na topowym poziomie to jest jakieś 700 x więcej akcji, hockeyi itd niż w jakimś poe2 lolu itd, wiec tak to dobry system o ile został dobrze zaimplementowany
ps Yummi na wsadzie to jak kredens w szkole xD
no wlasnie w mmo jest zwykle 30 razy wiecej keybindow i co mnie czasem denerwowalo, to gdy np trzymasz dwa przyciski poruszania sie np S+A, a potrzebujesz uzyc binda nr 482 zmapowanego na alt + q, to wtedy tzw chuj ci w dupe bo palec z a idzie na q. dlatego w wowie grajac jakakolwiek klasa co nie jest ranged switchowalem na autowalk trzymajac lewy i prawy myszy.
w arpg mozesz zbindowac najbrdziej spammable skill na lewy no bo nim nie chodzisz a wiekszosc klas opiera sie na 1/2 button clearze + movement skill do spamowania w kazdej grze, wiec jest to okej - w lolu, nie kazda postac najczesciej uzywa q
teraz wprowadzajac cos takiego w lolu na ktorym nie lockujesz targetu ktory chcesz atakowac, ani nie trzymasz myszki w prawym gornym do clearu, nie mam pojecia jak by to mialo wygladac na 80% postaci, moze na adc to byloby lepsze niz kitowanie myszką, bo wymaga jednak 800x wiecej precyzji. ale jesli ranged postacie przez to mialyby byc 2x lepsze niz grajac na myszce, wtedy balansujesz je wokol sterowania klawiatura, a jak nie sterujesz klawiatura to jestes 2x slabszy + znerfiony xD
no ale ciekawe jak to finalnie bedzie wygladac