d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mam Shadow Skilera 43hp Na Nielander
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Jul 22 2025 04:56pm
ile to warte, drogie koledzy? szkoda ze nie martial arts :( bo mam aske na mozaike na internecie tez :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 04:58pm
Diablo i w ogóle.
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 22 2025 05:17pm
Zapytaj akary drogi kolego B)
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 22 2025 05:19pm
gratki!!! warte pewnie spaniałą kawalerkę we Lwowie !!!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 06:12pm
Pewnie tego i tak nie sprzedasz, bo jak sam mówiłeś, nie używasz fg, gdyż to Ci psuje radochę z gry i pogonisz to na battle necie. O ile Ci się będzie chciało. Swojego ringa ani tego charma też nie opyliłeś na jsp.

This post was edited by fafnirek on Jul 22 2025 06:12pm
Member
Posts: 11,318
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 22 2025 09:15pm
Pewnie tego i tak nie sprzedasz, bo jak sam mówiłeś, nie używasz fg, gdyż to Ci psuje radochę z gry i pogonisz to na battle necie. O ile Ci się będzie chciało. Swojego ringa ani tego charma też nie opyliłeś na jsp.


Sherlock
Member
Posts: 35,061
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Jul 23 2025 12:31am
ile to warte, drogie koledzy? szkoda ze nie martial arts :( bo mam aske na mozaike na internecie tez :)


warte tyle co boska tiara
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Member
Posts: 30,843
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 23 2025 12:35pm
gg drop . ja zakończyłem sezon w pd2. ubrałem 3 postacie jako tako i nie mam motywacji do farmienia. czekam na nowy sezon :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2025 12:38pm
Jest warty tyle ile ktos zaplaci :)
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll