d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Uwaga: Ważne
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 16 2025 10:02am
Maluję już drugi balkon :+) zdjęć nie będzie, bo nie :angry:
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 16 2025 10:07am
Ja jadę do sklepu bo sie bro skończyło a ziomeczki chcą pracować do 20 to sie grilla jebnie od razu 😁
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 16 2025 10:28am
Ja jadę do sklepu bo sie bro skończyło a ziomeczki chcą pracować do 20 to sie grilla jebnie od razu 😁


No ja chyba za godzinkę jakoś skończę :+) i zostanie mi ostatni balkon na koniec, najłatwiejszy i najtrudniejszy skończyłem już prawie, został taki średni :+) łącznie 3 do wyczyszczenia druciakiem i pomalowania, babcia będzie zadowolona 😋
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 16 2025 10:33am
No ja chyba za godzinkę jakoś skończę :+) i zostanie mi ostatni balkon na koniec, najłatwiejszy i najtrudniejszy skończyłem już prawie, został taki średni :+) łącznie 3 do wyczyszczenia druciakiem i pomalowania, babcia będzie zadowolona 😋


Szlifierka ze szczotka i samo idzie po chuj sie męczyć szefie 😁 mi zostało parę dni do końca urlopu ale do końca tygodnia skończymy ocieplanie chaty i jest zajebiscie 👌
Member
Posts: 75,510
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2025 10:57am
niesamowite ktoś tu pracować :evil:
Member
Posts: 8,702
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Jul 16 2025 11:27am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 16 2025 12:01pm
Szlifierka ze szczotka i samo idzie po chuj sie męczyć szefie 😁 mi zostało parę dni do końca urlopu ale do końca tygodnia skończymy ocieplanie chaty i jest zajebiscie 👌


Babcia nie ma szlifierki :+) trzeba było druciakiem popracować.
niesamowite ktoś tu pracować :evil:


Niesamowite!
Member
Posts: 13,441
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 16 2025 12:31pm
brawo!
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 16 2025 12:33pm
Nie ma zdjęć nie ma malowania
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 16 2025 12:35pm
Babcia nie ma szlifierki :+) trzeba było druciakiem popracować.


Niesamowite!


Ja zawsze jak gdzieś jade to mam takie graty w aucie typu boszka, wiertarka, wkretarka czy zaglebiarka 😁 zboczenie zawodowe 😅

This post was edited by Mis_nom on Jul 16 2025 12:35pm
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll