czy to prawda drogi kolego, że na Was mówi się warmiaki, a nie warmianie? Całe życie oglądałem Kononowicza i dla jego sie mówiło sie potężny warmianin B)
Ostatnio usłyszałem jednak, że to warmiak jest poprawdna forma i już nie wiem co myśleć :wacko:
Ty jesteś warmianin twardy chłop co sie nie popuści sie więc pomóż plis :cry:
Dziękuję :)
Pewnie obie formy są poprawne

jedna poorawna językowo a druga uznawana przez lokalsów, którzy mają w głębokim poważaniu zasady językowe
Nie pytaj skąd wiem bo i tak nie powiem, ale jest tego dużo
