Skurwiel biedny jestem ,dlatego bez bolda/reda, lecz ze szczerego sewrca stawiam tenże toipic:,
Wszystkiego dobrego, a że niedawno rónież obchodził
więc ballada o jebanej kurwie wjeżdża dla dwóch zacnych kolegoów:
I trzy banany dodam:

niech tańczą skurwysyny!