☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
General Chat
>
Guild Chat & Recruiting
> <^> Theory Guild Chat & Recruiting <^> > Welcome!
Prev
1
1185
1186
1187
1188
1189
1194
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86879
Replies: 11939
Track Topic
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#11861
Feb 13 2010 07:42am
Quote (Vintyr @ 13 Feb 2010 13:13)
very nice, gz
gyere msnre
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#11862
Feb 13 2010 07:44am
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#11863
Feb 13 2010 08:08am
Quote (ZeNoR @ Feb 13 2010 02:44pm)
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?
Sajnos nincs rá keret
de amúgy mehetne
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#11864
Feb 13 2010 08:08am
Quote (KiteHawk @ 13 Feb 2010 15:08)
Sajnos nincs rá keret
de amúgy mehetne
én ofc hamerral mennék..
Vintyr
Member
Posts: 4,925
Joined: Dec 17 2009
Gold
:
0.01
#11865
Feb 13 2010 08:37am
Quote (ZeNoR @ 13 Feb 2010 14:42)
gyere msnre
okkkkkéj
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#11866
Feb 13 2010 08:40am
Quote (ZeNoR @ Feb 13 2010 01:44pm)
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?
nincs fg-m rá
és béna vagyok duelhez
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#11867
Feb 13 2010 09:20am
Quote (ZeNoR @ 13 Feb 2010 14:44)
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?
csődben a guild :((
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#11868
Feb 13 2010 09:21am
Quote (SirCsimbok @ Feb 13 2010 04:20pm)
csődben a guild :((
lol
én amondó vagyok hogy ut-zni kéne és elosztani az fgt, azzal gyorsan megszedjuk magunkat, úgyis hamarosan nemlehet utzni =(
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#11869
Feb 13 2010 09:36am
Quote (KiteHawk @ 13 Feb 2010 16:21)
lol
én amondó vagyok hogy ut-zni kéne és elosztani az fgt, azzal gyorsan megszedjuk magunkat, úgyis hamarosan nemlehet utzni =(
az nemjó nekem nincs kedvem hammerozni xD és nincs sok időm
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#11870
Feb 13 2010 09:47am
Quote (ZeNoR @ Feb 13 2010 04:36pm)
az nemjó nekem nincs kedvem hammerozni xD és nincs sok időm
akkor mit csináljunk? =(
This post was edited by KiteHawk on Feb 13 2010 09:57am
Go Back To
Guild Chat & Recruiting
Topic List
Prev
1
1185
1186
1187
1188
1189
1194
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact