d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > General Chat > Guild Chat & Recruiting > <^> Theory Guild Chat & Recruiting <^> > Welcome!
Prev1118511861187118811891194Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 07:42am
Quote (Vintyr @ 13 Feb 2010 13:13)
very nice, gz :)


gyere msnre
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 07:44am
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 13 2010 08:08am
Quote (ZeNoR @ Feb 13 2010 02:44pm)
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?


Sajnos nincs rá keret :) de amúgy mehetne
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 08:08am
Quote (KiteHawk @ 13 Feb 2010 15:08)
Sajnos nincs rá keret :) de amúgy mehetne


én ofc hamerral mennék..
Member
Posts: 4,925
Joined: Dec 17 2009
Gold: 0.01
Feb 13 2010 08:37am
Quote (ZeNoR @ 13 Feb 2010 14:42)
gyere msnre


okkkkkéj
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 13 2010 08:40am
Quote (ZeNoR @ Feb 13 2010 01:44pm)
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?


nincs fg-m rá
és béna vagyok duelhez
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 13 2010 09:20am
Quote (ZeNoR @ 13 Feb 2010 14:44)
amugy mitszolnatok majd egy theory duel ligahoz?


csődben a guild :((
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 13 2010 09:21am
Quote (SirCsimbok @ Feb 13 2010 04:20pm)
csődben a guild :((


lol
én amondó vagyok hogy ut-zni kéne és elosztani az fgt, azzal gyorsan megszedjuk magunkat, úgyis hamarosan nemlehet utzni =(
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 09:36am
Quote (KiteHawk @ 13 Feb 2010 16:21)
lol
én amondó vagyok hogy ut-zni kéne és elosztani az fgt, azzal gyorsan megszedjuk magunkat, úgyis hamarosan nemlehet utzni =(


az nemjó nekem nincs kedvem hammerozni xD és nincs sok időm
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 13 2010 09:47am
Quote (ZeNoR @ Feb 13 2010 04:36pm)
az nemjó nekem nincs kedvem hammerozni xD és nincs sok időm


akkor mit csináljunk? =(

This post was edited by KiteHawk on Feb 13 2010 09:57am
Go Back To Guild Chat & Recruiting Topic List
Prev1118511861187118811891194Next
Add Reply New Topic New Poll